Organica Hakkında Organica'nın Başlangıcı

Restoranımız 2011 yılının Ekim ayında Yalovanın Safran Köyünde, Türkiyenin ilk ve tek ekolojik köyü olan Masalköy’de Faaliyete geçmiştir. Kurucusu Emre Gedik ve eşi Neşe Gedik tir. İsmini tamamen tüm ürünlerin doğal ortamında üretilmesinden dolayı alan Organica Restaurant 2013 yılında yeni mekanında hizmetlerine devam etmektedir.

Firmamız 08:00 ve 17:00 arasında serpme köy kahvaltısı konseptinde hizmet vermektedir. Serpme kahvaltımızın içinde tamamı ev yapımı Organik reçeller, kendi mamülümüz olan kırma zeytin, Karadenizden özel getirttiğimiz tereyağı, bal ve pekmez çeşitleri, el açması böreklerimiz, firmamızda üretilen tandır ekmeğimiz, yine Karadenizde kendi bahçelerimizden getirttiğimiz özel çayımız ve buna benzer organik ürünlerin bulunduğu kahvaltımızla hizmet vermekteyiz, ayrıca kahvaltıda sunulan Organik ürünlerimizin satışınıda siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Firmamızda Özel yemek, Doğumgünü Kına ve Düğün Organizasyonlarıda yapılmaktadır.

Şefimiz Şefimizin Köşesi

Neşe Hanım’dan yazı gelecek.Neşe Hanım’dan yazı gelecek.Neşe Hanım’dan yazı gelecek.Neşe Hanım’dan yazı gelecek.Neşe Hanım’dan yazı gelecek.Neşe Hanım’dan yazı gelecek.Neşe Hanım’dan yazı gelecek.Neşe Hanım’dan yazı gelecek.Neşe Hanım’dan yazı gelecek.Neşe Hanım’dan yazı gelecek.Neşe Hanım’dan yazı gelecek.Neşe Hanım’dan yazı gelecek.Neşe Hanım’dan yazı gelecek.Neşe Hanım’dan yazı gelecek.Neşe Hanım’dan yazı gelecek.Neşe Hanım’dan yazı gelecek.Neşe Hanım’dan yazı gelecek.

İşini severek yapanlara Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için

Organik Köy Kahvaltısı ve Doğal Ortamın birleşimiyle sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Yalova Köy Kahvaltısı Organica Restaurant olarak her günümüzü işimizi geliştirmeye, yenilikler ve güzellikler getirmeye devam ediyoruz. Yeni anlaşmalar yaparak hizmetimizi her zaman bir üste çıkarmayı hedefliyoruz.

“Müşterilerimizin Memnuniyeti Bizim Gururumuzdur” mantığı ile her daim sizlere hizmet vermeye devam ediceğiz. Yalova Organica Restaurant olarak istek ve şikayetlerinize açığız.

İletişim Bölümümüzden bize ulaşabilir, Rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yalova Köy Kahvaltısı – Organica Restaurant.

Yalova Köy Kahvaltısı